| CatalinPTM a întrebat:

Daca intru la profilul Stiinte ale naturii, pot avea o meserie de birou? Daca da, care-i/-s aia/alea?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Specialist in marketing dar iti trebuie pile...happy

| Omulinvizibil a răspuns:

Dupa terminarea liceului, poti urma orice facultate doresti, indiferent de profilul liceului. Tu daca dai la stiinte ale naturii, dupa terminarea studiilor liceale poti da la o facultate de medicina. Principalele materii la stiinte ale naturii sunt biologia, chimia si fizica.
Si o meserie de birou nu o vei avea decat daca tragi tare in domeniul in care vei lucra. Mult succes happy