| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Daca la bacalaureat la un desen am tras toate liniile drepte si dupa o linie mai stramba se poate considera semn?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Nu e nimic. Contează doar să fie scris ce trebuie.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu mai inventati ma cu consideratul semn
pentru ca asta nu se mai foloseste dinainte de revolutie
v-au speriat parintii care au fost terorizati de securitatea veche comunista pentru ca atunci chiar daca ei erau oameni destepti nu prea aveau voie sa ia bac-ul pentru ca daca cumva nu erau membri de partid daca nu aveau carnet de comunist daca parintii lor aveau inca pamanturi
daca cumva se impotrivsera colectivazarii atunci nu prea aveau voie sa ia bacul dar acum nu mai e asa cu considerat semn
te verifica pe cinstite si daca cumva ar putea sa considere ca a fost un semn
atunci o verifica la sânge si ii da cea mai corectă notă
dar dacă e la literatura nu se complica nimeni sa te streseaze daca tu ai facut peste 6 atunci e bine rau
nu sta cu stesuri

| halogen001 a răspuns:

Nu. Nu are de ce. E normal să nu fie toate liniile la fel de drepte.

| NiculaiMarianTraian explică (pentru halogen001):

Ideea e ca am inceput o linie dreapta si mi-a scapat putin rigla si s-a dus linia intr-o parte.

| NiculaiMarianTraian explică (pentru halogen001):

Am intrebat si supraveghetorul si a zis ca e ok. Dar am zis sa cer parerea si aici

| halogen001 a răspuns (pentru NiculaiMarianTraian):

Nu e nimic. Contează doar să fie scris ce trebuie.