| Nastia a întrebat:

Daca la inceputul urmatorului an scolar vreau sa ma mut la alt profil si am bursa de la dinu patriciu trebuie sa le trimit lor niste acte? sau, pierd bursa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa ti-a fost acordata in anumite conditii si pentru a afla daca o poti pastra este necesar sa-i informezi despre intentia ta si sa-i rogi sa-ti comunice daca o vei primi si in noile conditii (noul profil). Cei care ti-au acordat-o sunt in masura sa-ti dea un raspuns precis. Numai bine!