| p13v1A a întrebat:

Daca la matematica iau 8 si la romana 4.80 si imi iese media 6.40 am sansa la liceu sau nu? Am auzit ca daca ai luat sub 5 intri la profesionala (nu stiu daca s-au referit la o materie sub 5 sau media sub 5).

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Depinde de liceu cu ce medie se intra. Poti sa cauti pe google majoritatea au afisate. Nu intri nici la profesionala acum depinde si ce ai bifat tu acolo

1 răspuns:
| Lussi98765 a răspuns:

Salut, te rog intra pe acest site de retete si pune 5 stele sau coment, vreau sal ridic in top, sunt de la inceput
https://egustos.net/tort-raffaello/