| MetaliferChietroicuStil a întrebat:

Dacă m-am înscris în sesiunea din iulie la facultate şi am intrat pe un loc bugetat şi l-am şi confirmat, trebuie să mă mai duc în septembrie să-l confirm din nou? Cineva mi-a spus că da şi mie mi se pare destul de stupid, dar nu găsesc nicăieri o explicație clară.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Nici pomeneala! Nu stiu cine te-a aburit in halul asta, dar in momentul in care ti-ai confirmat locul la buget si listele sunt deja afisate si finale, acela e locul tau, acolo ramai. In sesiunea din septembrie, NUMAI in cazul in care exista inca locuri neocupate, se va mai da un examen de admitere sau cei care sunt pe lista de asteptare, isi vor primi un loc si acea admitere ii vizeaza doar pe acei studenti, in mod particular.
Dar tu nu, nu mai ai nici o obligatie. Felicitari pentru admitere!

| MetaliferChietroicuStil explică (pentru Lostlyric):

Mulțumesc frumos^^
M-ai liniştitlaughing

1 răspuns: