| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Daca ma apuc sa incat de acum la geo pentru simularea din martie, am timp ca sa invat si sa obtin o nota buna?

8 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Ai destul timp! Acorda minim 1-2 ore pe zi. Mult succes!

| RoCkKiD a răspuns:

Ai vreo 2 carti de invatat (din care se presupune ca stii cate ceve ca nu e fizica cuantica e geografie), daca te mobilizezi le dai gata in cateva zile...

| AFR81 a răspuns:

Pana la vara, cand se da BAC-ul, suntem nevoiti sa suportam aceste intrebari prostesti, care au, aproape de fiecare data, acelasi subiect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pentru simularea din clasa a opta in doar 2 zile de invatat incontinuu doar pauze de masa si somn am luat nota 8 la romana, deci, se poate! Incearca sa inveti cateva fraze dupa sa le reproduci pe o foaie, si dupa tot asa, asta te va ajuta foarte mult

| Alexand3ru1 a răspuns:

Cu siguranta da.
O nota peste 8.

| Alexand3ru1 a răspuns:

Timp o sa fie si pentru examenul din vara.
Cu siguranta o sa fie o nota buna.
As zice peste 8.

| Justmeale2345 a răspuns:

La geografie da, dar la romana clar nu

| Taviii a răspuns:

Daca te straduiesti cu siguranta poti lua o nota buna.