| alexRE a întrebat:

Daca ma inscriu la o facultate si platesc taxa de inscriere de 150 de ron de exemplu, ...in caz ca sunt exclus mai primesc banii inapoi?

8 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Taxa de inscriere si de procesare nu se dau ianpoi happy

| mayauka a răspuns:

Nu

| Lacoste a răspuns:

Nu

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu, deoarece acei bani ii dai pentru SANSA de a fii admis la acea facultate.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de inscriere sa-ti fie restituita? Nici sa nu te gandesti, mai ales daca te exmatriculeaza, ceea ce presupune vinovatia ta. Numai bine!

| sergiu_9668 a răspuns:

Buna.Daca te-ai inscrie la ori ce facultate cu ori cati bani si te exclude nu iti dau bani inapoi pentru ca aia iti iau ca tie tiau dat intrebarile si daca ai gresit nu te mai lasa dat daca vrei te poti face vanzatoare fara sa faci facultate ca si sormia.La revedere.

Răspuns utilizator avertizat
| theiaaa a răspuns:

Lasă comentariile despre cât de distrus e sistemu' de învăţământ, având în vedere că tu în 12 ani de şcoală n-ai învăţat nici măcar să scrii corect. Iar răspunsu' la întrebarea ta: NU, nu primeşti niciun ban înapoi.