| SmecheruDeLaCraiova a întrebat:

Dacă mă uit pe site-ul școlii la elevi si dau la clasa mea si imi vad toți colegii, ii vad pe cei din anul 2016-2017 sau 2017-2018?

Răspuns Câştigător
| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Nestiind care cum functioneaza nu cred ca are cum sa-si dea cineva seama. Poate ar ajuta, daca astepti un raspuns cat de cat relevant sa intrebi pe cineva care se ocupa de site-ul respectiv. Site-urile si modul in care sunt modificate reprezinta strict decizia fiecarei scoli in parte.