| Tudor344 a întrebat:

Dacă mai sunt doua săptămâni de școală și mi se scade nota la purtare se mai poate readuce la nota inițială?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Dumnezeu cu mila.Totusi, cum s-a putut tot anul sa fii ok si acum pe final sa o dai in bara? Vorbeste cu dirigintele/diriginta sa vezi ce se mai poate face, daca exista vreo solutie.Bafta?

| LisaJulie a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu profesorii si dirigintele pe tema asta

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Da, nota la purtare poate fi modificată până la finalul anului școlar, dar asta depinde de ce decide profesorii. Ce trebuie e să faci este să discuți subiectul ăsta cu dirigintele.