| Ionut_Alexandru_Botezatu_1995 a întrebat:

Daca nu am "bacul romanesc" ma mai ajuta cu ceva daca am doar cambridge-u? adica ma pot inscrie la vreo universitate din USA/UK doar cu cambridge-u? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu, asta inseamna ca nici nu ai terminat liceul si tu vrei la facultate?

| Pentru_LalaFani_1975 a răspuns:

Eu am dat Jet Set-ul si din cate am inteles, daca l-ai dat pe asta, nu mai dai nu mai stiu ce bac... Iar daca vrei sa te inscrii la facultate din strainatate, ai nevoie de diploma de la examenul asta, Cambridge (sau JetSet, in cazul meu).