| Evelyn180327 a întrebat:

Daca nu am facut sport timp de 6 luni la școală si acum la încheierea mediei nu am suficiente note ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti se poate lasa media neincheiata, ca si cum ai fi corijent, pana mergi sa dai probele sportive, ca sa primesti nota de trecere.

| Terez a răspuns:

Ramai corijenta.

| dullcat a răspuns:

Vorbeste cu profesoara/profesorul sa recuperezi orele, poate sa mergi la alte clase si astfel sa iti remediezi situatia? Acum cat inca mai ai timp.Bafta! Si data viitoare mergi la ore, ca daca nici la muzica, desen, sport si altele usoare/distractive nu mergeti, e grav.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil dai corijarea