| imaqtpie a întrebat:

Dacă nu am luat bacul anul ăsta (am dat doar a doua sesiune) anul viitor trebuie să dau la toate cele 3 materii din nou sau la care vreau eu doar să îmi iasă media? Am avut notele 6.50 5.55 5.1 și media 5.71.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poti sustine bacul la toate cele trei discipline, la doua dintre discipline sau numai la o singura disciplina. Deci, tu alegi dar nu inainte de a cere recunoasterea probelor sau a probei promovate in sesiunea anterioara.

| CM7YRE a răspuns:

Dai la ce vrei tu, numai sa iti iasa media.

| Crackman a răspuns:

La ce crezi tu ca este mai usor pwntru tine.

| andreea964 a răspuns:

Poti sa dai la una, dar sa iei o nota mai mare ca sa iti iasa media 6. te concentrezi la una care crezi ca poti sa iei o nota mare. Baftă.