| djcalyn a întrebat:

Daca nu treci examenul din clasa a 8a te poti duce la un liceu?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Dai din nou la cel de-al doilea examen si daca nu mai sunt locuri la liceu intri la sam

8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

La o Școală de Arte și Meserii (sam), unde poți intra și cu medii mai mici de 5 și vei face 13 clase. Chiar ți-ai dori asta?

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Conteaza media finala

| ElenaErika a răspuns:

Da.dar iti dai seama ca nu vei ajunge la un liceu prea bun sau la un profil bun
. Mai bine inveti ca sa iei macar un 8

| onlyketoops a răspuns:

Nu cred deoarece liceul la care te-ai inscrie trebuie sa ceara niste informatii de la scoala la care ai fost.

| Zoe_7457 a răspuns:

Da rolling on the floor) la liceul "paste vaca pe camp"rolling on the floor))

| Andrada1 a răspuns:

Profesionala happy

| Marcy12 a răspuns:

Nu mai exista SAm

| Marina_5493 a răspuns:

Doar la Sam