| trashcan a întrebat:

Daca stie cineva?big grin.

Am vazut ca la facultatea Nationala de Aparare Carol I, sunt numai barbati.Si ma intrebam daca, admiterea se face doar pentru ei.big grin.
Funda!

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa se faca discriminari, ai vazut mai multi barbai deoarece majoritatea care merg acolo sunt barbati, dar cu siguranta sunt si fete inscrise, doar ca mai putine

4 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Deja ai gresit grav din start formularea deci ia-ti gandul sa ajungi printre cei de acolo.

| trashcan explică (pentru Liviucu):

De ce?

| Liviucu a răspuns (pentru trashcan):

"facultatea Nationala"?

Facultatea e una, termenul de "Universitate" este altul...

| trashcan explică (pentru Liviucu):

Eh.asa.i.