| KindKid17 a întrebat:

Daca sunt acum la mate info, dar nu prea ma pricep la informatica si fizica, unde as putea da mai departe? As vrea sa merg undeva la Iasi dupa ce iau bacul

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

La medicina

| Andersen2k18 a răspuns:

Este alegerea ta unde mergi.Si dupa parerea mea oricine e la mate-info nu poate sa nu se priceapa la informatica sau fizica, pe bune acum. Dar in fine, poate nu ai priceput tu materiile.Pai vezi luand in calcul ce este pe piata munci te poti duce la urmatoarele:
Drept
Medicina/Farmacie
Academia de Stiinte Economie
Academia de Politie
Facultatea de Limbi Straine
Academia Militara
In concluzie, aceasta este lista facultatilor care pot asigura o cariera dupa absolvire.

| untaken a răspuns:

Oriunde nu e mate.