| Unique_8782 a întrebat:

Daca sunt la profil real, am terminat clasa a 11a ( an de completare ) si vreau sa ma mut la un liceu cu profil uman la stiinte sociale? La ce o sa dau diferentele?

Va rog sa-mi raspunda cineva care stie sigur!

multumesc

20 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Pai daca nu teama de bac te face sa te muti ce altceva? Nu o sa fii primita pentru ca pana acum clasele sunt deja complete. Pune mana pe carte si lasa mutatul de colo colo.

| justitiarul a răspuns:

Unique se vede ca esti "unica". Total paralela cu viata.Nu-ti face iluzii ca te va salva filologia sau stiintele sociale. Uita-te la telenovele! Pe tine te ajuta.Iti fac viata roz, roz!happy

| justitiarul a răspuns:

laughingMa joc ma ca am peste 40 de ani.Dar ma joc cu banii! Tu cu ce te joci la anii tai mai fata? Capul e clar ca nu te duce(vezi intrebarile tale anterioare dar si raspunsurile).Vai de steaua ta! Pune mana pe carte lasa netul ca esti varza de romanica, din aia ieftina!

| justitiarul a răspuns:

Lant are tac'tu probabil! La cat esti de redusa doar pot banui ce specimen te-a adus pe lume.Nu mai rade a paguba si treci la invatat pitzisor ca peste doi ani plangi ca ai luat 1 la mate si nu stii de ce.

| justitiarul a răspuns:

Sincer eu ma c*c cu trei puncte tie de ce iti trebuie 12? De desteapta ce esti banuiesc raised eyebrows
Apropo:esti praf si la gramatica nu numai la mate.Cum ai ajuns pana in clasa a XIa? Sigur nu te primeste nimeni la filo sau la stiinte sociale.Ca sa ajungi acolo trebuie macar sa stii sa scrii corect.
Sa nu mai vorbim de gandire care la tine e la nivel de clasa a IVa.

| justitiarul a răspuns:

Iti dai seama ca sunt badaran doar cu tzoapele.Cu doamnele adevarate sunt un domn.Dar cate doamne adevarate intra pe aici? Cateva.Tu nu te numeri printre ele!

| justitiarul a răspuns:

Mai...sa nu-ti fie mila de mine ca te ai pe tine mai intai pe lista milei. Apropo, stii bancul cu inima? Ti-l dedic din...inima!happy

| Unique_8782 explică:

Antitemepenet19191 ai auzit de erori?
nu mai da raspunsuri pe langa subiect

| Unique_8782 explică:

Justitiarul dce dai rasp pe langa subiectlaughing?
mai sunt si "bune" informatiile tale laughing

| Unique_8782 explică:

Justitiarul hai sa-ti zic dce esti pe langa subiect, vrei?
"Nu o sa fii primita pentru ca pana acum clasele sunt deja complete" -- total gresit draga, n`ai de unde sa stiiwinking

de unde si pana unde sunt eu paralela MA? nu stii tu ce note am eu, daca ma duce capu` sau nu asa ca shht gurita!

hai du-te si joaca`te!

| Unique_8782 explică:

Se vede "DESTEPTACIUNEA" voastra dupa cum vorbiti laughing

si la 40 de ani si la 20... daca n`ai bun simt degeabawinking

stiti voi " Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded "

FRUSTRATILOR!

| Unique_8782 explică:

"Ma joc ma ca am peste 40 de ani.Dar ma joc cu banii!"
Ai si lant de "haur" la gat laughing?
Stai lasa-ma sa ghicesc, iti suna maneaua ca ton de apel?rolling on the floor
PENIBIL!
M-am lamurit rolling on the floor

COCALAR!

| Unique_8782 explică:

Iar voi sunteti niste frustrati, ca de la inceput vi s-a pus o intrebare si daca habar nu aveti sa raspundeti la ea SHHHHT!

Nu dati raspunsuri pe langa subiect bazandu`va pe capu ala al vostru destept, ca nu ma cunoastetiwinking

Si daca se uita cineva in raspunsuri sa se vada cine a "inceput" cu replicile big grin... si apoi sa mai aveti pretentii!

Dgeaba aveto 30-40 de ani, ati facut 10 facultati daca tot inapoiati suntetiwinking!
Si nu mai vorbiti asa doar ca sa nu va ia somnu`winking

AM INTREBAT CEVA, STII SA RASPUNZI BINE NU STII TACI FRATE SI NU TE MAI C************ PE TINEwinking

| Unique_8782 explică:

Sper ca nu esti asa de badaran si in realitatewinking

In fata pc`ului se mai accepta, ca de` poti fi cine vreiwinking
bye wave

| Unique_8782 explică:

Sunt curioasa ce te-a facut sa crezi asta? happy
Mi`e mila de tine, sincer... la 40 de ani ai tai... dai niste replici oh go on si mai zici ca eu am minte de clasa a4a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a speriat bac-ul? Mai ales la stiintele naturii sau mate-info unde trebuie sa mananci matematica!
Dar nu asta e ideea! Ideea e de ce nu va asumati faptele? Acum dati din colt in colt sa ajungeti la stiinte sociale sau filologie, numai sa nu dati bacul din matematica! Ca generatia asta a fost mancata pe paine!
Lasa ca va descurcati voi cu tot cu arele voastre de matematicieni la bac, cei care nu reusiti sa va transferati bineinteles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ii zici la frate-tu! Acesta este un utilizator in varsta si foarte respectat aici! Veziti de lungul nasului pitipoanca ce esti!
Si da clasele sunt ocupate daca esti a 11-a geniule ce esti! Este la mintea cocosului nu trebuie sa "sti"!winking
P.S. singurele erori de aici esti tu! Esti o eroare genetica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cine rade la urma, rade mai bine", spune o vorba romaneasca! Sa vedem la ce se refera!
P.S.: tu esti o pitzi de duzina!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga! Dar cine a zis ca ai minte de clasa a 4-a?! Omul a zis doar ca habar n-ai cum sa scrii ca lumea!winking
Adevarat! Daca stau sa ma gandesc mai bine thinking
Si numai aia de clasa a 4-a nu stiu sa scrie ca lumea!
Mama frate, cate pagube in lumea asta ce se cred zane! rolling eyes