| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt la stiinte sociale, la ce materii voi da teza? Abia trec a 9 si sunt foarte curioasa.Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

La romana, istorie sau geografie, franceza sau engleza si la logica( in clasa a 9a
. In cls a 10-a vei da la psihologie, in a 11-a la economie si in a 12-a la filosofie.
Succes!

| Nicoleta a răspuns:

Observ ca toate raspunsurile sunt diferitelaughing
Si eu sunt la stiinte sociale in clasa a 11-a

| Petronela a răspuns:

Buna! Si eu sunt la socio. Teza dai la romana, istorie/geografie, o limba straina:engleza/franceza(prima care a studiat-o in generala)si logica in clasa a 9 a.In cls a 10 a dai teza la toate acestea+economie, in a 11 a la pshilogie si in clasa a 12 a la filozofie.Succes la liceu. Fundita?

| lilboutique a răspuns:

Si eu trec clasa a noua tot la stiinte socialebig grin in ce liceu ai intrat?

| miky014 a răspuns:

Teza la
mate
romana
istorie
biologie/geografie