| Laur1200 a întrebat:

Daca toata gheata de pa pamant s-ar topi, ar fi mai multa apa dulce?

8 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Nu mai apuci sa o evaluezi o inghiti si o inghiti si o inghiti si ca o

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Daca toata gheata de pe pamant s-ar topi, am fi cu totii morti.

| Sophie90 a răspuns:

Nu cred de fapt habar n-am.tongue

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai daca toata gheata sar topi nu ar mai Exita termenul de Pamant, si doar munti ar mai fii deasupra apei, sau asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toata gheata de pe pamant s'ar topi am muri si da ar fi mult mai multa apa dulce...dar nu cred ca ar mai conta dat fiind ca nu ar fi cine s'o mai bea...laughing

| scarry a răspuns:

Daca sar topi toata hheata de pe paman a fi inghitit to globu pamntesc de apa nu ar mai exista pamant

| MinimalPassion a răspuns:

Daca s-ar topi nu ai mai fi pe TPU laughing

| Papushica_2133 a răspuns:

Nu cred...