| oanna14 a întrebat:

Daca vreau sa ma duc la un liceu unde se dau probe pentru limbi straine si intru, se mai tine cont si de media de admitere sau intru direct deoarece am luat probele? :-s FUNDA!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se tine cont, pot fi si altii, mai multi decat locurile, care au reusit la probe si sa aiba media mai mare ca tine. Numai bine!

| ninaelenadobrev a răspuns:

Depinde de liceu, cred

| Devyd a răspuns:

Se tine cond de media de admitere si daca treci probele pentru ca poate sa fie mai multi copiii care trec acele probe si atunci ii va selecta pe cei cu mediile cele mai mari.

| adyyo a răspuns:

Sigur ca se tine cont, si daca le iei or sa selecteze ei pe cei cu media mai mare.