| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi linkul SIGUR unde pot vedea notele de la sesiunea august-septembrie 2012. Am fost pe bacalaureat.edu.ro si nu imi apare.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Acela este site-ul pe care l-ai scris tu, dar inca nu au fost postate. Adu-ti aminte, in sesiunea din vara au fost publicate duminica la ora 16:00. Vor aparea. Bafta!

5 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Scrie pe google " isj " si numele judetului din care provii :* sigur o sa gasesti!
de ex. http://isjbihor.ro/

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Incearca pe ISJ!

Răspuns utilizator avertizat
| AngelBoy a răspuns:

Inca nu s-au afisat pe edu.ro, din ce mi-au zis profii pana la ora 16 o sa se afiseze.

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Si eu tot caut da nimic, se pare ca nu vrea nimeni sa ne ajutesad