| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă! Bună!
1. La Liceul Teoretic "George Călinescu" din Constanța se poate intra fără bilingv (la științe sociale)?

2. Care liceu este mai ok din punct de vedere al elevilor? Traian, Ovidius, Eminescu, Călinescu sau Mircea?(din Constanța) Argumente pro și contra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La traian, sau eminescu.
Daca chiulesti, ai vad.
Poti sa mergi ori la plaja la modern big grin ( sunt din ct si eu)
Ai toate terasele acolo, cin cin, famous, etc. plus portu jos cu alte restaurante acolo la barci.
N-ai chef de ora si vrei sa mergi la plaja, faci 5 min, Da la calinescu ce sa faci acolo? ai decat sa zicem lacu tabacariei da trebuie sa mergi o gramada pe jos.
E mai aproape de mamaia intr-adevar, si nu se compara cu modernu, dar, trebuie sa iei 100 cel putin 3-4 statii pana in satu de vacanta, pana ajungi pe plaja, se duce si ora.
Pa timp de iarna, e mai fain in centru, la traian sau ovidius, ca ai tomisu aproape, mec, si ce mai vrei happy eu as merge pe traian sau eminescu, ca vara oricum o sa ai vacanta, dar iarna, e bine sa inveti in centru, ca ai tot ce vrei aproape. biblioteca judeteana, si o gramada de chestii.

| deix001 a răspuns (pentru anonim_4396):

? tot la Traian ești?

| anonim_4396 explică (pentru deix001):

Eu am terminat de mult liceul. cam de 14 ani asa happy