| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA!
ce slujba imi pot alege dupa ce termin o facultate si am specializare in ecologie si protectia mediului.
Vreau meserii clare daca se poate multumesc!

Răspuns Câştigător
| Razeph a răspuns:

Ai putea sa te specializezi in domeniul agriculturii si sa lucrezi pe la vreo institutie de stat cum ar fi ministere etc. Ar fi o slujba destul de banoasa.

| Alexan59 a răspuns (pentru Razeph):

Si trebuie sa merg la o facultate cu specializare in agricultura?

| Razeph a răspuns (pentru Alexan59):

Nu stiu sigur, intereseaza-te. Eu zic ca daca faci facultatea de Ecologie si Protectia Mediului e de ajuns thinking

3 răspunsuri:
| Alexan59 a răspuns:

Bai p_p_n_re daca nu stii despre ce vorbesc nu te mai baga, poate mata strange gunoaie nu eu daca vrei sa stii, eu doar intrebam ca sa vad daca e o specializare buna, dar de fapt de ce explic eu asta unui fraier mediocru ca tine?