| Snusnshsuusj a întrebat:

DAU FUNDA! Salut TPU! Am nevoie urgent de sfatul vostru.Astazi am plecat de la prima ora si pe cand sa ies din incinta scolii am dat de profa cu care aveam ora.I-am spus ca merg pana la magazin si ca ma intorc dar nu m-am mai intors. Dupa ce s-a sunat am mers in clasa si toti colegii mei mi-au spus ca s-a enervat foarte tare pe mine si ca cica nu o sa mai trec la ea etc.Eu maine am ora cu ea dar eu nu ma simt bine (am motivare pe maine) si nu stiu ce sa fac pentru ca s-ar putea enerva mai tare. Oricum daca nu merg maine, am scoala altfel saptamana viitoare si nu o mai vad si poate uita si se mai "calmeaza" laughing.
Voi ce ati face in locul meu?

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Man,daca ai scutire e totul ok. O sa uite ea într-un final.

| JohannaGirl a răspuns:

Oricum de ea nu scapi tot anul scolar. Daca e mai severa s-ar putea sa ii comunice dirigintei si diriginta, la randul ei
parintilor tai.Mai bine le zici direct parintilor - daca sunt moderni-ca sa stie.