| TiTanS a întrebat:

Dau funda! Si la romana sunt slab stiti de unde pot sa invat mai repede ca acum vine teza nationala si nu stiu nimic vreau sa aflu modurile la substantive da nu stiu de unde?

Răspuns Câştigător
| Gabryelootsa a răspuns:

Poti face pregatire de cateva ori cu o profesoara sau daca ai pe cineva in familie mai mare ca tine poti sa o/il rogi sa iti dea o mana de ajutor! Ori, daca ai multa ambitie fa rost de notite si apuca-te singur de invatat! e mai greu acum sa te apuci sa inveti tot ce nu ai invatat pana acum dar ai sanse si poti lua o nota maricica ca sa iti ridice media de admiterebig grin baftabig grin funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Trinitygen a răspuns:

Wikipedia?