| IonutTanjala a întrebat:

De cate ori poți susține examenul de bacalaureat, fara a-ți pierde notele din anii precedenți? Din primul an în care ai luat două probe dar pe a treia nu.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista prevazuta o limita maxima, notele de 5 sau peste 5 se pastreaza dar dupa 2 sesiuni va trebui sa platesti incepand cu a treia.

| LisaJulie a răspuns:

De cate ori vrei și notele și recunosc și după mulți ani

| IonutTanjala explică:

Eu am dat prima data bacalaureatul în 2021 și am picat la o singura proba, ce doresc eu să știu este, cât timp îmi vor fi recunoscute notele de la probele luate? Mulțumesc tare mult! O zi frumoasă!