| mixxjim a întrebat:

De ce daca scrie in regulament ca nu se fac teme pe TPU 60% din "intrebari" sunt teme? Se consuma timp, spatiu si resurse aiurea postand teme la care ori nu se raspunde, ori se raporteaza. Eu as propune mai bine sa facem un site-forum, "sa-mi faca altcineva temele.ro" sau mai bine "sam-i faca", sa se inteleaga clar despre ce e vorba, si sa se faca acolo teme in voie oricate, oricand si la orice materie, ce ziceti?

4 răspunsuri:
| mixxjim explică:

Nu sunt foarte sigura ca ai inteles bine "intrebarea" mea, dar e bine si asa cum ai raspuns, ai dreptate, de-aia am si postat intrebarea asta. si ai atins un punct foarte interesant, cred ca internetul asta e de vina ca s-a ajuns sa se faca temele asa, pe internet si gratis, cum zici happy numai bine!

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru mixxjim):

Am internet de peste 7 ani, dar n-am ajuns să-mi fac temele pe el.
Ţine de om. Dacă e prost ajunge să facă asta...

| AnonimDeOcazie a răspuns:

Ai să ajungi gropar sau vânzător la tonetă de ziar.

| mixxjim explică (pentru AnonimDeOcazie):

Cine? la ce intrebare ai raspuns, ca nu prea inteleg ce-ai vrut sa spui...