| Hannyhanny a întrebat:

De ce e important ca tinerii din zilele noastre sa aiba un model?

Răspuns Câştigător
| alicepika a răspuns:

Pentru ca sa ne putem ghida mai usor in viata.a avea un model e ca si cum ai avea un tel sa ajungi ca acel cineva.e ca o dorinta sau un vs pe care vrei sa-l indeplinestihappy

2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Eu am o colega de munca drept model mi-ar place sa am ambitia ei si comportamentul ei pentru mine o persoana dpept model este usurarea lucrurilor in viata de zi cu zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să poată fi îndoctrinați și manipulați când vor fi adulți.