| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele inalte sunt mai elegante si mai "superioare"? [ ma refer la cele bine proportionate, adica degeaba ai 1.75 daca ai 120kg]

2 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Deoarece inaltimea iti da acea superioritate.Totul se muleaza cica mai bine si barbatii sunt interesati de picioare de barza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Eu am 1.89 și 52 kg! Lumea îmi spune girafa frumoasă. Fiindcă...ex.era o fată din cls.mea care era ce a mai înaltă și era șefa clasei dar la vârstă era mult mai mică decât noi toți și la toți ne era frică de ea,deci...și fizicul te atrage fiindcă așa a lăsat Dumnezeu, nu ai ce să zici, fundă?