| DannY09145 a întrebat:

De ce mulți români se dau albanezi pe paginile de socializare sau in viata de zi cu zi adica au steagul albaniei la numele de profil numele la fel sau poze cu steagul lor care e faza vreți sâ v-ă dați la fel de mafioti si smecheri ca ei?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca se dau albanezi? Cred ca este doar parerea ta.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt sunt conturi ale romanilor dar furate/hacked de albanezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Multi inseamnand cati? 3?

| gabicoo a răspuns:

Ce să-ți fac dacă ești membru doar în grupuri de cocalari!

| ReddY25 a răspuns:

Eu unul nu am văzut

| 1onur a răspuns:

Secte.

sânt "Biserici" care se adună toți la un loc și nau nicio treabă cu Dumnezeul.se adună toți la acea Biserică și își vorbesc de afaceri și ilegalități au un punct de întâlnire toți știu foarte foarte bine ce-ți spun.

Vor să-și arate "frăția " față de albanezi "așa zisă frăție " crede-mă pe cuvânt Dumnezeul îmi este martor știu foarte bine ce-ți spun.

Am un coleg de muncă care este în secta lor și n-a fost o zi în Biserica aia se predice ceva pentru Dumnezeul în Biserica aia toată lumea era îmbrăcat ca la cluburi de noapte...se vorbeau numai afacerile lor între famili am fost doar o dată acolo și mam lămurit cu ei toți aveau băutură în Biserică fumau prin Biserică și ei se dădeau "creștinii"...

| 1onur a răspuns:

Mai sănt și alte secte care au "Biserici" ridicate din banii lor "cinstiți " și se face adunătură cu țin o Biblie falsă în mână și rostesc cuvinte de alandala cum "vindecă" ei oamenii în "numele domnului " iar asta este hulă Adevărată în numele lui Dumnezeu bătaie de joc în numele lui Dumnezeu să-ți pui mâinile pe un om și să spui de văzul lumi în timp ce ești filmat cu camera că l-ai "vindecată" de nu știu ce "boală" iar toți începe să "plângă" pe acolo " ce acel om ar fi vindecătorul" scârbă imensă și nervi îmi provoacă așa "oameni"...