| Jasdebi a întrebat:

De ce nu mai apar rezultate la bacalaureat inainte de 2020? Si de ce e site-ul forum inaccesibil?

Sper ca trimit mesaj unde trebuie.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu trimiți mesaj unde trebuie... TPU nu are nicio legătură cu siturile cu rezultate la bac.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil sunt arhivate

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca nu se vor mai publica rezultatele ca pana acum, astfel incat sa vada tot internetul ce note ai obtinut, ci fiecare elev va primi un numar cod, si doar el plus persoanele carora le comunica numarul vor sti cine e din toata lista.Sistemul asta de notare se aplica deja si in facultati.