| Clannad a întrebat:

De ce nu merge sa imi fac cont pe lady popular?
am scris o gramada de nume si mereu imi da sub casuta unde scriu numele imi scrie "ursename taken"!
De ce?
De ce nu pot sa imi fac si eu cont crying

3 răspunsuri:
| ruxandraf a răspuns:

Pentru ca mai are cineva username-ul tau si nu pot fi 2 deodata. incearca de ex numele care il vroiai si niste cifre oarecare la urma... pana iti bifeaza acolo ca e bine.

| Elle a răspuns:

Petru ca numele il are altcineva!

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Hey eu mi-am facut cont dar nu e asa frumos...mai bine fa-ti cont pe missbimbo.com adica hainele si toate chestiile mi se par mult mai de bun gustbig grinbig grinwinking