| TeCiupe a întrebat:

De ce nu pot invata matematica...vineri am teza si eu nu stiu aproape nimic. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna! Sa il intrebi pe profesorul sau profesoara ta de matematica sa iti explica sa iei macar un 6.Chestii elementare.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La matematica trebuie sa gandesti logic, mai ales daca ai multe formule, stiu si eu thinking Invata-le pe toate daca, intr-adevar nu poti sa retii, sau fa-ti copiutewinking

| ClaudiaRose a răspuns:

fa-ti copiute...

| biancatesu a răspuns:

Pai cauta informatii pe internet sau din carti, si invata tot ce nu stii!