| Andreii2244 a întrebat:

De ce pe spatele unui buletin am vazut, lipit ceva cu numarul 111 pe el?
2. Vorbesc cu o fata, cum aflu daca e tigancă sau nu, nu pot sa o intreb direct.

6 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Daca vrei sa afli daca e tiganca sau nu ai putea sa ii spui o gluma despre tigani si vezi ce reactie are, daca se supara atunci e posibil sa fie.

| Miuletz a răspuns (pentru DarthNiger):

Aici depinde, de obicei mai sunt si oameni care nu urasc fara motiv si nu vad rostul glumelor de genu', nu prea ai cum sa stii, si sincer, nu prea vad de ce conteaza daca are un caracter ok

| Ciprian2019 a răspuns:

Daca e vorba de buletin de vot ai detalii aici libertatea.ro/stiri/buletin-vot-duminica-prezidentiale-2019-2794416. e posibil, daca vorbesti de un buletin de identitate sa fie tot sticker de la alegeri

| Fatadinlabirint a răspuns:

Pai țiganii se vad care sunt după înfățișare. Daca nu, încearcă să spui ceva in țigănește, salut iubire, sau așa ceva, sau ceva mai complex să vezi dacă răspunde. Ori îi arăți niste haine țigănești, cum ar fi o fusta pentru caldarari sa zicem și o întrebi dacă îi place. Lucruri de genul

| Andreii2244 explică:

E pe buletinul tau, personal. Nu e de vot, e ceva lipit mic cu numarul ala.

| Ciprian2019 a răspuns (pentru Andreii2244):

Inteleg. nu stiu de ce ar fi ceva lipit. pe al meu nu am avut niciodata