| sleekfast18 a întrebat:

De ce se arde painea in cuptor?
De ce se ineaca musca in lapte?
Si de ce ramane femeia insarcinata?

astept raspunsurile voastre...tongue

Răspuns Câştigător
| eu_7887 a răspuns:

Chiar daca vrei sa zici ca nu a fost scoasa la timp,(gluma prea veche), raspunsul este tot incompetenta.

8 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

De ciudă.

| Andruşcă a răspuns:

1.Deoarece temepratura este foarte ridicata.
2.Musca se pune pe lapte deoarece e atrasa de miros, dar fiind de marime foarte mica ramane prinsa in lapte, se zbate, nu poate sa se ridice si intr-un final de ineaca.
3.Deoarece spermatozoidul fecundeaza cu ovulul, rezultant embrionul.

Te-ai lamurit?

| hamsteru a răspuns:

1.PAi tu dc mergi al solar?
2.Ca nu stie sa innoate
3.Ramane pentru ca s-a spart perzevativul
laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Pai painea se arde din cauza cuptorului musca se inneaca din cauza faptului ca laptele e dulce si ea traieste ca noi cu oxigen si femeia ramane insarcinata din cauza ****rii a unor 2 indivizi

| sleekfast18 explică:

Am uitat sa va spun ca aceste 3 intrebari au acelasi raspuns...

| eu_7887 a răspuns:

Incompetentă. Sport national.

| bambino84 a răspuns:

Pentru ca nu a fost scoasa la timp big grin