| Katy_8817 a întrebat:

De ce toata lumea spune ca doar geniile ajung medici si aici ma refer la medicii buni. oamenii cu intelect normal dar cu multa munca nu pot ajunge medici buni?

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Geniile alea pe langa inteligenta muncesc si in draciwinking
Niciodata nu am crezut-o p-asta cu " eu nu fac nimic si stiu tot"... hai lasa-ma.
Si ca sa-ti raspund la intrebare, bineinteles ca da. Io!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in orice domeniu nu oricine este foarte bun in ceea ce face. sunt oameni de exceptie care se ridica mereu deasupra celorlalti si care fac arta din profesia lor.bineinteles ca isi asuma si riscuri dar revolutioneaza si domeniul si au in ei geniu creativ.

| vampir_5190 a răspuns:

Ba datongue
daca pun unu pic mana pe carte :-xx
:*