| anonim_4396 a întrebat:

De ce unora nu le plac pisicile?happy.

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Fiecare om are gusturile lui. Unuia ii plac cateii, altuia pasarile, etc.
De multe ori nu exista un motiv clar de ce nu ne place un animit animal si pur si simplu nu ne place.
Eu de ex prefer o pisica decat un catel.

9 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Pentru ca sunt parsive

| AndraNicoleta a răspuns:

De ce nu exista calificative si pentru intrebari?
Tare as fi vrut un stupid aici!

| unknownn a răspuns:

De ce unii pun intrebari din astea foarte stupide?

| iloveusa a răspuns:

Din prostie...

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai de exemplu lui tata nu-i plac pentru ca lasa par si daca ti se aseaza un fir de par pe plaman poti sa mori. Apoi bunicii mele nu ii plac pentru ca se suie pe masa, iar bunicului si mamei mele pentru ca ele se ataseaza de casa nu de oameni.Si daca o lasi nemancata fuge de acasa. Sper ca te-am ajutatwinking.

| fratiikaramazov a răspuns:

Pentru ca zgarie laughing

| HerraAbst a răspuns:

Mie nu-mi plac pentru ca sunt cele mai perverse, si plus de asta lasa par! happy

| Flory_7868 a răspuns:

Pentru ca de oarece finca sunt aduse de draq pe pamant frateee funda!

| denilove1 a răspuns:

Pentru ca cum spune si ana1 toti au gusturi diferite si mie imi plac foarte mult pisicile