| GeorgianaC a întrebat:

De pe ce site pot descarca carti in engleza care sa se deschida prin adobe acrobat? (carti dinalea ca la scoala) ca are meditatoarea mea ca un fel de carte doar pe calculator si din aia facem exercitii. Help me Dau fundita big grinbig grin

1 răspuns:
| Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992 a răspuns:

Depinde daca esti incepator ia-ti Round-Up1 unde inveti foarte multe este o carte cu CD iar sunt diferite cele de pe cd cu cele pe carte dupa iau usor cu round-up 2 tot cu cd si apoi treci la 3 dar nu cred ca este nevoie poti inerca right and wrigthing 1 si apoi treci la 2 si asa tadam sti engleza la perfectie iti garantez!