| Adi1987 a întrebat:

De unde as mai putea invata sa iau bacul? L-am dat acum vreo 2 ani si nu l-am luat si ma gandesc sa il mai dau inca odata poate anul viitor de unde as putea invata?

Răspuns Câştigător
| Lubeniță38900 a răspuns:

Poți să faci meditații online pentru Bac, sunt cărți cu toată materia pentru bac

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din aceleasi manuale care le-ai avut cand ai invatat a 12-a, din caiatele de notete de atunci...

| gabicoo a răspuns:

Din manualele obiectelor de examen.

| Adi1987 explică (pentru gabicoo):

Unde le gasesc de cumparat?

| gabicoo a răspuns (pentru Adi1987):

La librărie.

| Hyperion7 a răspuns:

La ce profil ai fost?

| Madaxo97 a răspuns:

De la profesori, cărți, dacă au trecut 2 ani probabil vei avea nevoie de multe meditații ca să te pui la curent cu programa noua de bac, și cu tot ceea ce ai de învățat.

| Cipi1212 a răspuns:

Ai vreo materie pe care ai luat-o la bac?

| Valentinaldoilea a răspuns:

Din toate manualele din care ai studiat in scoala.
Si cum se zice mai sus, fa si niste meditatii.

| Lubeniță38900 a răspuns:

E foarte greu daca nu ai învățat la timpul potrivit, explicându-ți profesorii

| Adi1987 explică (pentru Lubeniță38900):

Daca rezolv variante de bac de pe internet, ma ajuta?

| Lubeniță38900 a răspuns (pentru Adi1987):

Nu sunt de ajuns, trebuie sa le înveți de la un prof, explicate, altceva este când îți explică un prof și altfel le înțelegi.

| Adi1987 explică (pentru Lubeniță38900):

Si unde sa caut un prof?

| Lubeniță38900 a răspuns (pentru Adi1987):

Din ce oraș ești?

| Adi1987 explică (pentru Lubeniță38900):

Suceava

| Adi1987 explică (pentru Lubeniță38900):

Sunt niste carti, astea ajuta?

https://cartibac.ro/......a-biologie

| Lubeniță38900 a răspuns (pentru Adi1987):

Ajuta,dar depinde când vrei sa dai bacul că la anul sunt alte subiecte

| Adi1987 explică (pentru Lubeniță38900):

Pai la anul vreau

| Lubeniță38900 a răspuns (pentru Adi1987):

Poți să faci meditații online pentru Bac, sunt cărți cu toată materia pentru bac