| BonnieSweet a întrebat:

De unde pot cumpara revista Cutezatorii? Si da inca mai e pe piata... Deja a aparut nr. 59 si il vreau. Pe facebook nu raspunde nimeni si nu vad nicaieri un nr. de telefon. Nu stiu in ce categorie se incadreaza intrebarea mea. Help!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca era o revista de pe vremea pionierilor? Din epoca comunista.Mai exista asa ceva?

| BonnieSweet explică (pentru darrio2007):

Da... mai exista. Ai vreo idee de unde o pot cumpara?

| darrio2007 a răspuns (pentru BonnieSweet):

Pai,de la chioscurile de ziare.De la Rodipet.Sau de la vanzatorii particulari de ziare si reviste.Nu spui de unde esti ca sa iti dau o adresa exacta.

| BonnieSweet explică:

Sunt din Bucuresti