| FlorinPopescu1995 a întrebat:

De unde pot sa descarc toate lectiile mate, chimie, romana, etc. din clasele 5-8?

4 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Lectiile difera, profesorii difera, materia difera putin, nu exista inca un asa site happy Succes!

| MihàiEminèscù a răspuns:

Cum adica sa le descarci?, fii mai explicit!

| MihàiEminèscù a răspuns:

Fiecare profesor are stiluri diferite de predare, definitii diferite, exemple, exercitii diferite.
Nu poti sa gesesti lectiile facute de tine pe internet!
Cel mult te poate ajuta manualul sau caietele vechi, te uiti la titlu sau dai " Search " pe Google, daca vrei te ajut eu cu anumite lectii, deoarece sunt la sfarsit de a 8-a!
Sper ca te-am ajutat!