| Cristi_3697 a întrebat:

De unde pot sa fac rost de power point? am cautat pe net dar nu imi merge nici unu. vreau 1 care sa mearga, va rog frumos

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, apoi new si apoi dai Microsoft office power point presentation

| dorikut a răspuns:

Programul cautat de tine este parte a pachetului Microsoft Office.

Pana te hotarasti sa cumperi o licenta, poti descarca varianta de incercare de la adresa de mai jos:
http://office.microsoft.com/ro-ro/

Best regards

| Raiden a răspuns:

Dar nu poti downloada doar power point. trebuie sa downloadezi Microsoft Office.

| gloria_1375 a răspuns:

Nu ai instalat Microsoft Office. Este inclus in pachet.