| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se decontează integral abonamentul? Ar trebui să fac o cerere undeva pentru asta? Abonamentul este 195 lei dar mi se deconta doar 120 de ce? E vina scolii sau atat e prevazut de stat?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se "demonteaza"? "mise", "scoli". Vai si amar! Exista o suma maxima functie de Km. Uite aici: http://bit.ly/2VEm1ck

| darrio2007 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu-i mai raspund. De-aia nu ii „demonteaza" integral abonamentul.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Salontanul):

Hai ca a modificat.

| antimulte a răspuns:

In unele cazuri, ca si al tau probabil, nu se deconteaza transportul integral, nu primesti toti banii dati pe abonament.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decontează nu demontează. Mergi la secretariatul școlii daca de la ei primesti reducerea pe abonament si vezi ei ce zic.