| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Am intrat in ultima saptamana de vacanta si eu nu am terminat temele ( mai am vreo cateva fise de facut si problemele neintelese ). Este prima data cand mi se intampla asta.Ce pot face sa le termin repede?

Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

E bine ca sunt doar cateva. Poti sa lucrezi cu cineva la probleme neintelese.Intrebi ce ai de lamurit, apoi le rezolvi.Iar fisele le lucrezi sistematic, in fiecare zi cateva si nu lasa pe ultima zi.Succes!

3 răspunsuri:
| DaNyDaNyDaNyElA a răspuns:

Calculezi cate fise mai ai si cate ar trebui sa faci pe zi pentru a le putea termina la timp. Poti sa iei formmule/notiuni sau ce nu sti din carti, nu-ti recomand internetul. Sper ca te-am ajutat...succces la teme! happy

| mennenspeed a răspuns:

Vorbeste cu un coleg care lea rezolvat si roaga-l frumos sa te ajute si pe tine.
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor.