| Necunoscutu92 a întrebat:

Deci daca iti distrugi masina in casa ta cu terenu tau te amendeaza politia sau te aresteaza sunt curios

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Dacă nu spui exact despre ce e vorba, nici dracu nu răspunde la întrebarea asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce este "madina"?
Si cum poti folosi un teren, sa distrugi ceva?

Incearca sa re-editezi intrebarea, ca nu intelegem ce vrei sa spui, ca atare nu putem sa-ti raspudem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti distrugi gradina de langa casa ta de pe terenul tau? Asta ai vrut sa zici? Nu-ti distruge gradina, stai linistit.De ce esti asa curios daca patesti ceva? Vezi-ti de treaba, poti face ceva util, nu sa distrugi ceva de curiozitate. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fi asa curios ca nu-i bine deloc. big grin De ce nu poti sta linistit, nu inteleg? Oricum nici acum n-ai formulat corect intrebarea.Bagi masina in casa si pui terenul peste ea sa o distrugi sau cum? Fa-ma sa inteleg te rog, acum sunt si eu curioasa big grin