| Angel1995 a întrebat:

Deci! Help!

Am la geografie un profesor exrtem de naspa!
Face glume proaste...nu avem voie sa facem nimic la ora lui.
Isi bate joc de fete.Si are 70 si ceva de anilaughing

Ce sa fac sa nu prinda pica pe mine din primele ore?
Fara raspunsuri gen,, du`te la directoare"
sau nu stiu cehappy

mersihappy
funda.

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Eu am avut unul la romana, un pamfletar.Incearca sa te comporti frumos, sa taci, sa raspunzi cand te intreaba si sa aflii cum doreste el sa inveti si sa stii tot timpul, sa ai lectia pregatita.De exemplu profesoara mea de geografie ne pune sa inv. cu harta, lucru care mi se pare enervant.
Succes cu proful, o sa fie bine :X

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Taci si rabda! Nu-i raspunde neintrebat si in zeflemea si nu-l provoca!

| mihaibrasov a răspuns:

Provoaca-l sa dea in tine si filmeaza-l

| irinus a răspuns:

laughing si eu l-am avut pe alexe mocanulaughing)) si a fost nasol

| Hyatea a răspuns (pentru irinus):

Mocanu alexe cel mai tare profesor de geografie, ai urez multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa raspunzi la lecti, nu vorbi in timpul orei si nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu cei trei care au raspuns primii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am unul.Alexe Mocanu, un frustrat care imi da numai note mici desi invat cel mai mult la geografie. Sper sa citeasca si sa-si dea seama ca e un om de nimic daca poarta pica unui copil si nu are ce cauta in invatamant.

| noone4you a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ce liceu esti?

| CBb a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce liceu preda Mocanu Alexe?

| CBb a răspuns:

In ce liceu sau scoala generala mai preda Alexe Mocanu? Tot respectul pentru persoana aceea!

| Hyatea a răspuns:

Mocanu alexe cel mai tare profesor de geografie este extraordinar cum gestioneaza ora

| noone4you a răspuns:

Anonimul/a care ai zis ca tu inveti cel mai mult si care nu stiu ce ai mai zis pe acolo. de la ce clasa esti? si din ce liceu... asa ca sa vedem ce putem face. ai depus cumva si plangere importriva lui...