| Tencalec_Ulmiana_1998 a întrebat:

Deci pana la urma trebuie sa dau test ca sa intru la clasa de intensiv engleza sau nu? P.S. Tot am intrebat si unii mi-au spus ca trebuie sa dau test, altii au spus ca nu trebuie. SUNT CONFUZA

4 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Testul s-a dat în mai, habar n-aveţi pe ce lume trăiţi...Deci,nu,nu poţi să intri anul ăsta la clasă de engleză, pentru că n-ai testul.Te poţi transfera de la anul.

| Ladybuug a răspuns:

Da, trebuie! La noi in oras s-a dat.

| Licurici_2266 a răspuns:

TRebuie sa dai test.Eu cand am intrat la profil a trebuit sa dau test. Insa eu intai m-am inscris la liceu dupa am dat examenul. Mult succes>big grin

| hurricane94 a răspuns:

Da.Cel putin eu am dat. Sunt la mate-info si intensiv engleza.Nu iti face griji ca oricum il treci.