| babyyou a întrebat:

Deci sunt clasa a noua la profil stiinte ale naturii.As vrea sa stiu si eu orarul unei saptamani la acest profil(materii)

Răspuns Câştigător
| Anda_1844 a răspuns:

Orarul depinde de fiecare scoala in parte. exista un anumit nr de ore obligatorii plus optionale pe care in a noua le alege sc la care esti. Faci cam 4 ore romana, 2 engleza, 4 mate, 3 fizica, 2 bio, 2 chimie, 1 isto, 1 geogra, 2-3 info, 1religie, 2 sport, 2 logica, desen si muzica dar nu-i sigur ca se mai face, 2 franca-germ.cam asta ar fihappy