| Nastygirl a întrebat:

Din cauza unor mari probleme de sanatate am fost nevoita sa lipsesc de la scoala in primele doua saptamanisad. Stie cineva cam ce din materia de clasa a IX a ar trebui sa recapitulez pentru teste?

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Cam TOT pentru ca nu se stie ce subiecte pot sa iti pice!

| xForSpeedx a răspuns:

Pur si simplu te duci la un coleg si ii ceri caietul, si apoi il xeroxezi si ai toata materia.

Alta varianta, eu iti dau un site cu teste initiale asemanatoare, si u daca iti aduci aminte iti iei caietul de anul trecut si recapitulezi.

http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/liceal/

Răspuns utilizator avertizat