| Ciufulici a întrebat:

Din ce e alcatuita o surubelnita va rog sa fiti expliciti dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

Pai poti cauta pe net la fisha de produs si te duci la sectiunea alc.produsului sau pai este alc din multe chesti adica doar maner din plastic si o tija din fier adica din inox turtita la sfarsit atsai tot funda pls

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Electrica sau manuala?

| DonAnonymius a răspuns:

Manerul(cel cu care tii surubelnita sa nu alunece), otelul in sine si forma luata de otel la capat pentru a putea dessuruba.