| anonim_4396 a întrebat:

Dintre aceste 3 materii, care v-au dat cel mai mult bătăi de cap? Istoria, geografia sau biologia? Care v-a plăcut cel mai mult și de ce?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Istoria, prea multe ani de tinut minte

| Hyperion7 a răspuns:

Geografia,prea multe râuri, podișuri etclaughing

| LordCristobal a răspuns:

Eu am fost indragostit de istorie si geografie, cel mai mult mi-a placut istoria doearece mi-a placut dintodeauna sa stiu ce realizari marete au facut civilizatiile in trecut dar am fascinat si de razboaiele pe care le-au purtat marii conducatori din istorie.
Dintre toate trei biologia mi-a dat batai mari de cap ca sincer mi se pareau prea complicate si grele unele notiuni de acolo.Dar nu m-a dernajat foarte tare biologia deoarece consider ca e important sa stii anatomia corpului uman dar si despre plante si animale.